top of page

ПРО ПОДІЮ

National Media Talk (NMT) 2023 – масштабна подія, яка традиційно об’єднує медіаспільноту для продуктивного діалогу про найважливіші події сьогодення, виклики індустрії, журналістські стандарти під час війни, неминучі трансформації на ринку та нові тренди.

 

У рамках заходів NMT щорічно ми говоримо про те, куди рухається українська медіаіндустрія, створюємо спільноту мислячих людей, готових змінювати і створювати, глобально осмислюємо те, що відбувається з журналістикою у світі і в Україні зокрема. 

 

Традиційно на медіаподію ми запрошуємо спікерів, які є експертами та експертками у галузі, розуміються на українському медійному ландшафті, аналізують ринок та знаходять нові рішення складним викликам.

 

Основними напрямками програми та виступів спікерів цьогоріч будуть актуальні теми в медіаіндустрії: пошук рішень та подолання сучасних труднощів, управління медіа як бізнесом/успішні моделі, монетизація та економічна складова медійних бізнесів, нові можливості для медіаіндустрії, галузева аналітика, статистичні дані та дослідження аудиторії, аналітика споживання медіаконтенту, кадри в медіасфері.

 

Поговоримо про державну підтримку та державне фінансування медіа, про неминучізміни на ринку медіа та майбутні сценарії, нові тренди в роботі, про ШІ, інноваційні рішення та нові технології.

 

А також проведемо панельні дискусії щодо таких важливих та болючих тем сьогодення як: телемарафон, медіа на деокупованих територіях, акредитація та доступ журналістів до фронту, журналістські стандарти та етика під час війни.

 

Слідкуйте за нашими анонсами та не пропустіть ключову медіаподію у Києві 12-13 жовтня!

До зустрічі!

Ключова подія медіа-спільноти

12-13 жовтня, Конгресно-виставковий центр «Парковий»

bottom of page